Yazılı Basın

Kadınca - Avrupalı Kadının Dergisi / dieHABER

Guatr Ameli̇yatlari Gereksi̇z

hudayi-korkusuz-guatr-ameliyat

BürgerHospital Hastahanesi Termal Ablasyon Bölüm Başkanı Radyoloji ve Nükleer Tıp Uzmanı Prof.Dr.Dr Hüdayi Korkusuz ‚’’ eğer guatr hastalığı çok acil değilse, bu ameliyatlar gereksizdir’’dedi..

Avrupa Sağlık Dergisi / Hürriyet / NTV / Sabah

Almanya'da Üç Türk'e Başarı Ödülü

almanyada-uc-turke-basari-odulug6LxgTbNrkaWw-LBHgbxaw

Frankfurt’ta yabancı kökenli 37 kişinin ödüllendirildiği törende, Prof. Dr. Dr. Hüdayi Korkusuz, Prof. Dr. Şemi Şen ile Akbank AG Yönetim Kurulu Başkanı Özcan da ödül aldı.

Almanya’nın Hessen Eyaleti Uyum Bakanlığı ile Frankfurt Yabancılar Meclisi, beş başarılı Türk’ü çalışmalarından dolayı ödüllendirdi

Almanya'daki Türk profesörden guatra ameliyatsız çözüm

Vatana millete sırtınızı dönmeyin

Prof. Korkusuz, radyoloji ve nükleer tıp konusunda Almanya’nın önde gelen uzmanlarından... Memleketi Afyonkarahisar’a dair önemli projelerini anlattı

Cerrahi işlem uygulamadan tiroid (guatr), meme tümörü tedavi etmedeki başarısı ile bilinen Prof. Dr. Dr. Hüdayi Korkusuz, Türkiye'de öğretim üyesi olmaya ve tedavi merkezi kurmaya hazırlanıyor. 60'tan fazla doktor yetiştiren, 50'den fazla uluslararası makale ve yayını bulunan Korkusuz, "Araştırmalarımı, bilgimi ve deneyimlerimi daima paylaştım. Türkiye'ye yoğunlaşacağım" diye konuştu. AFYON'DA ÖĞRENCİ YETİŞTİRECEK KÖTÜ huylu bir meme tümörünü küçük bir komplikasyonla ve yoğun bipolar iyon akımı kullanarak, yara izleri olmadan dünya çapında ilk kez tedavi etmeyi başaran Korkusuz, "Artık Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak da görev yapacağım. Türkiye'de termal ablasyon merkezi kuracağız. Vatana, millete ve ümmete faydalı gençler yetiştireceğiz. Sırtınızı Türkiye'ye dönmeyin" dedi. ÖMÜR BOYU MAHKÛMİYETE SON TERMAL ablasyon teknikleri konusunda büyük başarı sahibi olan Korkusuz, bu metodun, minimum seviyede cerrahi müdahale, cerrahi işlem gerektirmeden müdahale, ayakta tedavi, yara izi bırakmama avantajı sağladığını belirtti. Tedavide başarı oranının oldukça yüksek olduğuna işaret eden Korkusuz, tedavisi sonrası hormon alımına gerek kalmadığına işaret etti. İKİ ALANDA 'DOKTOR' UNVANI FRANKFURT Bürgerhospital Hastanesi Termal Ablasyon Bölüm Başkanı olan Prof. Dr. Dr. Hüdayi Korkusuz, dünya çapında ilk kez kötü huylu meme tümörünü bipolar iyon akımı kullanarak ameliyatsız tedavi etme başarısı gösterdi. Korkusuz daha önce de Frankfurt Üniversitesi Hastanesi Nükleer Tıp Bölümü Anabilim Dalı Başkan Yardımcısı görevini yürüttü. Tıp öğrenimini üstün performansla bitirip ödül alan Korkusuz, radyoloji ve fizyoloji alanlarında iki ayrı doktora unvanına sahip.

“Korkusuz Hoca” Almanya’dan Afyon’a geldi: Hasta kabülüne başlayacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Okumuş, programda bir müjde vermek istediğini dile getirerek, “Bakın bir müjde vereyim Almanya’da yaşayan Aslen Sandıklı İlçesinden olan Hüdai Korkusuz üniversitemize geldi. Korkusuz Hoca iyi huylu tümörler konusunda dünya çapında uzman bir isim. Cihazlarını bekliyoruz. Bu ay içinde hastalarımıza hizmete başlar inşallah”

Rekortmen Hüdayi!

Akademi Ödülü Hüdayi'nin!

Tıp eğitiminde rekor!

Uyguladığım tedaviler hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?

Uyguladığımız tedavilerin size uygun olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Ya da bu tedaviler hakkında kapsamlı bilgi almak mı istiyorsunuz. Bize ulaşın.